VIDEO
/ Vesti /
12.04.2021.
MOJE SELO LEPŠE OD PARIZA! Manojlovići POBEGLI od bajnog života u Francuskoj da bi gajili šljive na porodičnom imanju
Dijeli vijest
Dijeli na facebook Dijeli na twitter Dijeli na viber Dijeli na mailNakon dugogodišnjeg života u Francuskoj, Desko i Dragana Manojlović sa trojicom sinova, vratili su se u Srbiju kako bi živeli na porodičnom imanju u Karbulovu kod Negotina. Kako planiraju da se posvete voćarstvu već su podigli zasade dunja i šljiva. Desko i Dragana Manojlović živeli su u Francuskoj devet godina i za to vreme dobili troje dece. Svaki povratak za Pariz nakon odmora u Srbiji bio je bolan i za njih i za decu koja su bila oduševljena selom. - Dragana Manojlović, Karbulovo kod Negotina Iako su od svog rada mogli pristojno da žive, ipak su, neposredno pre epidemije, rešili da se vrate u Srbije i da na Deskovom porodičnom imanju u Karbulovu počnu iz početka. Imaju 20 hektara obradivog zemljišta i do sada su podigli zasade dunja i šljiva.
Poznati
| Pre 8 min
Baka prase
Poznati
| Pre 12 min
Povratak Marte Savic
Poznati
| Pre 30 min
Anica Milenković doputovala zbog Južnog vetra
Poznati
| Pre 39 min
Marta Savic u Limuzini stigla na koncert Juznog vetra
Poznati
| Pre 46 min
Ispovest Suzane Jovanović
Centralni dnevnik
| Pre 50 min
CENTRALNI DNEVNIK 26.06.2026.
Poznati
| Pre 1 h
Suze na koncertu Juznog vetra
Vesti
| Pre 1 h
Srbija pobeđuje-poziv na skup 27. juna
Sledi
Pripreme za skup 27. juna
Vesti |
Pre 9 h
Postavlja se bina ispred Skupštine
Vesti |
Pre 9 h
Požar u klinici za opekotine
Vesti |
Pre 13 h
skup 27. juna
Vesti |
Pre 21 h
Srbija pobeđuje
Vesti |
Pre 3 h
Srbija pobeđuje-poziv na skup 27. juna
Vesti |
Pre 1 h