VIDEO
/ Vesti /
17.04.2021.
NAPOKON! POSLE GODINU DANA KORISNICI DOMOVA ZA STARE MOGU NAPOLJE: Ovo su uslovi za izlazak sa porodicom
Dijeli vijest
Dijeli na facebook Dijeli na twitter Dijeli na viber Dijeli na mailKorisnici domova za stare posle više od godinu dana konačno će moći da izađu i posete svoje porodice. Međutim, ovo će se odnositi samo na one koji su prošli proces imunizacije. Milena Mašić (68), korisnica je Gerontološkog centra Beograd. Zbog pandemije koronavirusa nije mogla da izađe iz doma, vidi porodicu i razgovara sa najbližima. Prema novom pravilu korisnici domova za starije mogu da napuštaju ustanovu, ali samo ako su preležali kovid ili ako je prošlo 14 dana od revakcinacije. Milena tu priliku neće propustiti. "To ću učiniti koliko sutra, kada očekujem da sa svojom porodicom provedem divan dan i prvi put posle 13 meseci, koliko smo bili osujećeni da se to desi, mogu da ostvarim svoj san", ne krije ona radost.
Poznati
| Pre 5 min
Ispovest Suzane Jovanović
Centralni dnevnik
| Pre 9 min
CENTRALNI DNEVNIK 26.06.2026.
Video
| Pre 35 min
Ilija Kajtez o značaju izgradnje autoputeva za dalji razvoj Srbije
Poznati
| Pre 36 min
Suze na koncertu Juznog vetra
Vesti
| Pre 37 min
Srbija pobeđuje-poziv na skup 27. juna
Poznati
| Pre 44 min
Poznate folk legnde na koncertu Juznog Vetra
Poznati
| Pre 1 h
Sloba Radanovic peva sinanove pesme
Poznati
| Pre 1 h
Sanja Maletić uživa na koncertu Južnog vetra
Poznati
| Pre 1 h
Anica i Srecko stigli u limuzini na koncert Juznog Vetra
Sledi
skup 27. juna
Vesti |
Pre 20 h
Srbija pobeđuje-poziv na skup 27. juna
Vesti |
Pre 37 min
Srbija pobeđuje
Vesti |
Pre 2 h
Požar u klinici za opekotine
Vesti |
Pre 12 h
Pripreme za skup 27. juna
Vesti |
Pre 8 h
Postavlja se bina ispred Skupštine
Vesti |
Pre 8 h