VIDEO
/ Vesti /
22.01.2021.
MINISTARKA MIHAJLOVIĆ: U naredne tri godine uložićemo 350 miliona evra u distributivnu mrežu (KURIR TELEVIZIJA)
Dijeli vijest
Dijeli na facebook Dijeli na twitter Dijeli na viber Dijeli na mailPotpredsednica Vlade Srbije i ministarka energetike i rudarstva Zorana Mihajlović najavila je da će država u naredne tri godine uložiti 350 miliona evra samo u distributivnu mrežu. - Očekujem da će novi zakoni biti u parlamentu, i odmah kreće primena. Šteta što u EPS-u nije bilo dovoljno investicija, mora da bude investicioni bum da bi EPS išao u korak sa svim elektroprivredama u Evropi, rekla je ministarka Mihajlović gostujući u "Usijanju dana" na Kurir televiziji.
Poznati
| Pre 2 h
Rimski i Korona kazu da nije istina da opada popularnost muzike koju oni plasiraju
Poznati
| Pre 2 h
Sajferov intervju na Music Weeku
Vesti
| Pre 2 h
Spektakularni dron šou kod Skupštine
Poznati
| Pre 2 h
Suzana Jovanovic place
Poznati
| Pre 3 h
Atmosfera pred izlazak najvecih zvezda na binu
Vesti
| Pre 3 h
Dron šou 5
Vesti
| Pre 3 h
Dron šou 4
Vesti
| Pre 3 h
Dron šou
Vesti
| Pre 3 h
Dron šou 3
Sledi
Dron šou 3
Vesti |
Pre 3 h
Srbija pobeđuje
Vesti |
Pre 7 h
Spektakularni dron šou kod Skupštine
Vesti |
Pre 2 h
Dron šou 5
Vesti |
Pre 3 h
Dron šou
Vesti |
Pre 3 h
Dron šou 2
Vesti |
Pre 3 h
Dron šou 4
Vesti |
Pre 3 h
Srbija pobeđuje-poziv na skup 27. juna
Vesti |
Pre 5 h
Dron šou
Vesti |
Pre 3 h
Dron šou 1
Vesti |
Pre 3 h